Przedszkolny przegląd talentów

29 maja w naszym przedszkolu odbyła się III edycja przedszkolnego “Mam Talent”. Dzieci po raz kolejny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, zachwycając zarówno jury, jak i publiczność. Na scenie można było zobaczyć tancerki w pięknych strojach, wykonujące zjawiskowe układy taneczne i akrobatyczne. Wokaliści również zachwycili wszystkich swoim niezwykłym śpiewem. Ich czyste głosy, interpretacje i pewność siebie na scenie poruszały serca małych i dużych widzów.

W tym roku na scenie pojawiło się kilka nowych talentów. Dziewczynka z grupy I pochwaliła się swoim talentem aktorskim wcielając się w rolę Sky Kosmosky. Chłopiec z grupy II “Słoneczka” zaskoczył nas swoją niesamowitą pamięcią do nazw marek samochodów, rozpoznając je po symbolach. Dziewczynka z grupy V “Pszczółki” nagrała dla nas filmik, pokazując swoje umiejętności pływackie. Grupa VIII “Odkrywcy” zachwyciła nas swoimi oryginalnymi występami prezentując umiejętności koszykarskie, a także taneczne z drewnianymi mieczami rycerskimi. Przedszkolaki zaprezentowały również swoje umiejętności w recytacji wierszy i gry na instrumencie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już teraz czekamy na kolejną edycję, gdzie znów będziemy mogli podziwiać talenty naszych najmłodszych!

“Mam Talent” prowadziły dla nas jak zawsze – Dorota Niedzińska i Martyna Pietniczka.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *